
Leather Ladies Square Quartz Watch Bracelet With Elephant Design
| Buckle Material | Buckle Material |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle Style |
| Case Material | Case Material |
| Crown Type | Crown Type |
| Dial Diameter | Dial Diameter |
| Dial Shape | Dial Shape |
| Display Type | Display Type |
| Gender | Applicable People |
| Mirror Material | Mirror Material |
| Printed Logo | Waterproof |
| Strap Material | Case Material |
| Style | Style |
| Table Bottom Type | Table Bottom Type |
| Waterproof | Waterproof |
| Weight | 25g |
Original: $25.66
-65%$25.66
$8.98More Images








Leather Ladies Square Quartz Watch Bracelet With Elephant Design
| Buckle Material | Buckle Material |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle Style |
| Case Material | Case Material |
| Crown Type | Crown Type |
| Dial Diameter | Dial Diameter |
| Dial Shape | Dial Shape |
| Display Type | Display Type |
| Gender | Applicable People |
| Mirror Material | Mirror Material |
| Printed Logo | Waterproof |
| Strap Material | Case Material |
| Style | Style |
| Table Bottom Type | Table Bottom Type |
| Waterproof | Waterproof |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Buckle Material |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle Style |
| Case Material | Case Material |
| Crown Type | Crown Type |
| Dial Diameter | Dial Diameter |
| Dial Shape | Dial Shape |
| Display Type | Display Type |
| Gender | Applicable People |
| Mirror Material | Mirror Material |
| Printed Logo | Waterproof |
| Strap Material | Case Material |
| Style | Style |
| Table Bottom Type | Table Bottom Type |
| Waterproof | Waterproof |
| Weight | 25g |























