
Leather Strap Women Quartz Watch Alloy Case Rose Gold Buckle Round Dial Leisure Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images







Leather Strap Women Quartz Watch Alloy Case Rose Gold Buckle Round Dial Leisure Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























