
Leisure Alloy Women's Quartz Watch And Bracelet Twopiece Set With Magnet Buckle And Round Dial
Leisure Alloy Women's Quartz Watch And Bracelet Twopiece Set With Magnet Buckle And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images


















Leisure Alloy Women's Quartz Watch And Bracelet Twopiece Set With Magnet Buckle And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























