
Leisure Sports Watch Alloy Case Plastic Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images









Leisure Sports Watch Alloy Case Plastic Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























