
Love Magnetic Attraction Elastic Bracelet Handmade Glass Glaze Heart Pattern Lovers Accessories
Love Magnetic Attraction Elastic Bracelet Handmade Glass Glaze Heart Pattern Lovers Accessories
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Glass,Glaze |
| Number Of Pieces | 21. |
| Occasion | Birthday,Festival |
| Style | Vintage |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images





Love Magnetic Attraction Elastic Bracelet Handmade Glass Glaze Heart Pattern Lovers Accessories
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Glass,Glaze |
| Number Of Pieces | 21. |
| Occasion | Birthday,Festival |
| Style | Vintage |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Glass,Glaze |
| Number Of Pieces | 21. |
| Occasion | Birthday,Festival |
| Style | Vintage |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























