
Luminous Metal Car Clock Air Vent Clip Round Dial Alloy Case Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Business |
| Weight | 17g |
Original: $1.59
-65%$1.59
$0.56More Images














Luminous Metal Car Clock Air Vent Clip Round Dial Alloy Case Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Business |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Business |
| Weight | 17g |























