Men's Alloy And Silicone Barrel Shaped Luminous Waterproof Sports Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Original: $8.99
-65%$8.99
$3.15More Images
Men's Alloy And Silicone Barrel Shaped Luminous Waterproof Sports Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |























