
Men's Alloy Animal Lion Head Geometric Pattern Cuban Chain Pendant Necklace With Electroplating
Men's Alloy Animal Lion Head Geometric Pattern Cuban Chain Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Animal |
| Weight | 120g |
More Images






Men's Alloy Animal Lion Head Geometric Pattern Cuban Chain Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Animal |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Animal |
| Weight | 120g |























