
Men's Alloy Automatic Imitation Mechanical Round Business Style Waterproof Luminous Dual Calendar Watch
Men's Alloy Automatic Imitation Mechanical Round Business Style Waterproof Luminous Dual Calendar Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |
Original: $11.92
-65%$11.92
$4.17More Images



Men's Alloy Automatic Imitation Mechanical Round Business Style Waterproof Luminous Dual Calendar Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |























