
Men's Alloy Case And Strap Fully Automatic Mechanical And Quartz Watch Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Dual Calendar Business Style
Men's Alloy Case And Strap Fully Automatic Mechanical And Quartz Watch Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Dual Calendar Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |
Original: $11.92
-65%$11.92
$4.17More Images


Men's Alloy Case And Strap Fully Automatic Mechanical And Quartz Watch Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Dual Calendar Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |























