
Men's Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch For Casual Use
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Needle Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images









Men's Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch For Casual Use
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Needle Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Needle Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |























