
Men's Alloy Geometric Diamond Set Pendant Necklace Hiphop Niche Highgrade Clavicle Chain Jewelry
Men's Alloy Geometric Diamond Set Pendant Necklace Hiphop Niche Highgrade Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Men's Alloy Geometric Diamond Set Pendant Necklace Hiphop Niche Highgrade Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 38g |





















