
Men's Jewelry Pendant Necklace Alloy Geometric Handmade Pearl Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 58g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images






Men's Jewelry Pendant Necklace Alloy Geometric Handmade Pearl Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 58g |





















