🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Men's Alloy Geometric Retro Hiphop Open Adjustable Ring With Electroplating
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Select Color
Select Spec
From $0.49
Original: $1.39
-65%Men's Alloy Geometric Retro Hiphop Open Adjustable Ring With Electroplating—
$1.39
$0.49More Images





Men's Alloy Geometric Retro Hiphop Open Adjustable Ring With Electroplating
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |







