🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Alloy Star Moon Pendant Necklace With Electroplating And Regular Chain In Casual And Minimalist Style
Wholesale Women's Alloy Star Moon Pendant Necklace With Electroplating And Regular Chain In Casual And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's,Adult,Best Friend |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 19g |
$0.69
Original: $1.97
-65%Wholesale Women's Alloy Star Moon Pendant Necklace With Electroplating And Regular Chain In Casual And Minimalist Style—
$1.97
$0.69More Images




Wholesale Women's Alloy Star Moon Pendant Necklace With Electroplating And Regular Chain In Casual And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's,Adult,Best Friend |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's,Adult,Best Friend |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 19g |







