
Men's Alloy Hollow Fake Mechanical Business Style Round Dial Luminous Calendar Waterproof Watch With Onion Crown Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Alloy Hollow Fake Mechanical Business Style Round Dial Luminous Calendar Waterproof Watch With Onion Crown Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Original: $10.07
-65%$10.07
$3.52More Images





Men's Alloy Hollow Fake Mechanical Business Style Round Dial Luminous Calendar Waterproof Watch With Onion Crown Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |























