
Men's Alloy Leather Square Dial Electronic Quartz Business Style Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Original: $25.98
-65%$25.98
$9.09More Images








Men's Alloy Leather Square Dial Electronic Quartz Business Style Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |























