
Men's Alloy Leisure Luminous Waterproof Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Original: $5.03
-65%$5.03
$1.76More Images


















Men's Alloy Leisure Luminous Waterproof Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |























