
Men's Alloy Rose Gold Buckle Casual Round Dial Quartz Pocket Hanging Watch
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images









Men's Alloy Rose Gold Buckle Casual Round Dial Quartz Pocket Hanging Watch
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























