
Men's Alloy Rubber Electronic Sports Watch With Round Dial And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $5.77
-65%$5.77
$2.02More Images




Men's Alloy Rubber Electronic Sports Watch With Round Dial And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























