Men's Automatic Hollow Movement Luminous Calendar Waterproof Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror Round Dial Watch
Men's Automatic Hollow Movement Luminous Calendar Waterproof Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror Round Dial Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Original: $15.92
-65%$15.92
$5.57More Images
Men's Automatic Hollow Movement Luminous Calendar Waterproof Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror Round Dial Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |























