
Men's Automatic Movement Alloy Case Fine Steel Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Leisure Style Luminous Waterproof Double Calendar Digital Watch
Men's Automatic Movement Alloy Case Fine Steel Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Leisure Style Luminous Waterproof Double Calendar Digital Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 113g |
Original: $5.96
-65%$5.96
$2.09More Images












Men's Automatic Movement Alloy Case Fine Steel Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Leisure Style Luminous Waterproof Double Calendar Digital Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 113g |























