
Men's Automatic Non Mechanical Alloy Case Steel Strap Waterproof Luminous Round Dial Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 165g |
More Images




Men's Automatic Non Mechanical Alloy Case Steel Strap Waterproof Luminous Round Dial Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 165g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 165g |























