
Men's Automatic Quartz Business Wrist Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Alloy Case Steel Strap Coated Glass Mirror
Men's Automatic Quartz Business Wrist Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Alloy Case Steel Strap Coated Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $5.96
-65%$5.96
$2.09More Images

















Men's Automatic Quartz Business Wrist Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Alloy Case Steel Strap Coated Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























