
Men's Business Quartz Watch Steel Alloy Square With Diamond Scale Calendar
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |
Original: $5.66
-65%$5.66
$1.98More Images








Men's Business Quartz Watch Steel Alloy Square With Diamond Scale Calendar
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |























