
Men's Business Style Alloy Case And Strap Round Dial Luminous Calendar Waterproof Mechanical Watch
Men's Business Style Alloy Case And Strap Round Dial Luminous Calendar Waterproof Mechanical Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Original: $10.49
-65%$10.49
$3.67More Images




Men's Business Style Alloy Case And Strap Round Dial Luminous Calendar Waterproof Mechanical Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |























