
Men's Business Style Alloy Case Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp Round Dial
Men's Business Style Alloy Case Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81More Images































Men's Business Style Alloy Case Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |























