
Men's Business Style Alloy Watch With Luminous Calendar Butterfly Double Snaps Waterproof Hollow Design And Round Dial
Men's Business Style Alloy Watch With Luminous Calendar Butterfly Double Snaps Waterproof Hollow Design And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Original: $10.38
-65%$10.38
$3.63More Images



Men's Business Style Alloy Watch With Luminous Calendar Butterfly Double Snaps Waterproof Hollow Design And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |























