
Men's Business Style Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Animal Design And Diamond Set
Men's Business Style Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Animal Design And Diamond Set
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 85g |
Original: $24.67
-65%$24.67
$8.63More Images






Men's Business Style Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Animal Design And Diamond Set
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 85g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 85g |























