
Men's Casual Alloy Leather Belt Square Dial Waterproof Luminous Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |
Original: $11.20
-65%$11.20
$3.92More Images








Men's Casual Alloy Leather Belt Square Dial Waterproof Luminous Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |























