
Men's Casual Alloy Quartz Watch With Roman Literal And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 65g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images





Men's Casual Alloy Quartz Watch With Roman Literal And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 65g |























