
Men's Casual Quartz Watch Alloy Band Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images






















Men's Casual Quartz Watch Alloy Band Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |























