Men's Dual Display Electronic Watch Waterproof Luminous Chronograph Alarm Clock Sports Watch Round Dial Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror
Men's Dual Display Electronic Watch Waterproof Luminous Chronograph Alarm Clock Sports Watch Round Dial Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Original: $21.68
-65%$21.68
$7.59More Images
Men's Dual Display Electronic Watch Waterproof Luminous Chronograph Alarm Clock Sports Watch Round Dial Silicone Strap Alloy Case Mineral Glass Mirror
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |























