Men's Electronic Quartz Sports Waterproof Alarm Clock Watch Round Dial Alloy Case Silicone Strap Simple Style
Men's Electronic Quartz Sports Waterproof Alarm Clock Watch Round Dial Alloy Case Silicone Strap Simple Style
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |
Original: $18.69
-65%$18.69
$6.54More Images
Men's Electronic Quartz Sports Waterproof Alarm Clock Watch Round Dial Alloy Case Silicone Strap Simple Style
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |























