Men's Electronic Quartz Watch Square Alloy Alloy Case Silicone Strap Light Luxury Style Waterproof Multifunctional Dual Display
Men's Electronic Quartz Watch Square Alloy Alloy Case Silicone Strap Light Luxury Style Waterproof Multifunctional Dual Display
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 113g |
More Images
Men's Electronic Quartz Watch Square Alloy Alloy Case Silicone Strap Light Luxury Style Waterproof Multifunctional Dual Display
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 113g |























