
Men's Fashion Belt Watch Metal Round Dial
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images






Men's Fashion Belt Watch Metal Round Dial
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |























