
Men's Fashion Quartz Watch And Woven Bracelet Set Pu Strap Alloy Buckle Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images




Men's Fashion Quartz Watch And Woven Bracelet Set Pu Strap Alloy Buckle Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 300g |























