
Men's Fashion Quartz Watch With Metal Case Round Dial And Belt Strap
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images











Men's Fashion Quartz Watch With Metal Case Round Dial And Belt Strap
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |























