
Men's Fashion Sports Luminous Quartz Watch With Metal Case And Belt Strap Round Dial
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images











Men's Fashion Sports Luminous Quartz Watch With Metal Case And Belt Strap Round Dial
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 39g |























