
Men's Fashionable Steel Band Diamond Watch With Roman Numeral And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 142g |
Original: $5.92
-65%$5.92
$2.07More Images






Men's Fashionable Steel Band Diamond Watch With Roman Numeral And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 142g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 142g |























