
Men's Handwoven Natural Stone Tiger Eye Stone Beaded Bracelet With Geometric Style And Zinc Alloy Buckle
Men's Handwoven Natural Stone Tiger Eye Stone Beaded Bracelet With Geometric Style And Zinc Alloy Buckle
| Buckle Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 28g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images















Men's Handwoven Natural Stone Tiger Eye Stone Beaded Bracelet With Geometric Style And Zinc Alloy Buckle
| Buckle Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 28g |























