
Men's Hip Hop Imitation Pearl Round Handmade Geometric Alloy Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Men's Hip Hop Imitation Pearl Round Handmade Geometric Alloy Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |























