
Men's Hip Hop Style Alloy Pendant Necklace With Letters Numbers Text And Electroplating Cuban Chain
Men's Hip Hop Style Alloy Pendant Necklace With Letters Numbers Text And Electroplating Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images




Men's Hip Hop Style Alloy Pendant Necklace With Letters Numbers Text And Electroplating Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























