
Men's Hip Hop Style Quartz Watch Alloy And Titanium Metal Bracelet 3 Piece Set With Round Dial And Spiral Crown
Men's Hip Hop Style Quartz Watch Alloy And Titanium Metal Bracelet 3 Piece Set With Round Dial And Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $10.44
-65%$10.44
$3.65More Images






Men's Hip Hop Style Quartz Watch Alloy And Titanium Metal Bracelet 3 Piece Set With Round Dial And Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |























