
Men's Hiphop Animal Bear Pendant Necklace Zinc Alloy Geometric Electroplating
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Men's Hiphop Animal Bear Pendant Necklace Zinc Alloy Geometric Electroplating
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |























