
Men's Jewelry Handmade Imitation Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Necklace And Bracelet
Men's Jewelry Handmade Imitation Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Men's Jewelry Handmade Imitation Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























