
Men's Leisure Alloy Watch With Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Spiral Crown Fully Automatic Movement Double Calendar Luminous And Waterproof
Men's Leisure Alloy Watch With Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Spiral Crown Fully Automatic Movement Double Calendar Luminous And Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images























Men's Leisure Alloy Watch With Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Spiral Crown Fully Automatic Movement Double Calendar Luminous And Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























