
Men's Leisure Metal Calendar Watch With Steel Band And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Original: $24.75
-65%$24.75
$8.66More Images




Men's Leisure Metal Calendar Watch With Steel Band And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |























