
Men's Luminous Waterproof Automatic Non Mechanical Watch With Fine Steel Belt And Round Dial
Men's Luminous Waterproof Automatic Non Mechanical Watch With Fine Steel Belt And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images














Men's Luminous Waterproof Automatic Non Mechanical Watch With Fine Steel Belt And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |























