
Men's Mechanical Ultrathin Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Leisure Style
Men's Mechanical Ultrathin Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Leisure Style
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 192g |
Original: $38.19
-65%$38.19
$13.37More Images


Men's Mechanical Ultrathin Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Leisure Style
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 192g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 192g |























